Фільтр

Ціна
4637грн. - 13250грн.
Матеріал
Колекція
Сезон
Скидка

Знижки

Сумки Сoccinelle (Кочінеллі)

Показати 1 - 1 з 1 од.
Показати 1 - 1 з 1 од.

Сумки Кочінеллі в Україні

Щодня, збираючись на роботу або прогулянку, кожна жінка обирає сумку, яка пасує до її стилю й нагоди. Головний аксесуар - якісна сумка, здатна доповнити, підкреслити образ, зробити його яскравішим або стриманішим. Один з найбільш популярних італійських брендів, продукцію якого купують модні дівчата всього світу, - Coccinelle, сумки цього виробника стануть кращим рішенням як для повсякденного життя, так і для особливих випадків.

Особливості бренду

Coccinelle - це італійський бренд, який випускає 4 колекції сумок, взуття та аксесуарів в рік. Він був заснований майже 40 років тому в місті Парма сім'єю Маццьері. Ательє швидко здобуло прихильників серед модниць через високу якість виробів та цікавий дизайн. Варто відзначити й інші важливі переваги виробів від даного італійського виробника:

  • Висока якість ручного пошиву. Колекції шиються вручну в обмеженій кількості, використовується переважно італійська шкіра, вироблена також вручну або за допомогою новітніх виробничих систем. Такий підхід до роботи дозволяє віднести бренд Кочінеллі, сумки якого стають об'єктом бажань всіх дівчат і жінок з хорошим смаком, до класу «люкс».
  • Співпраця з найвідомішими дизайнерами. Початок 2012 року для бренду розпочався з важливої співпраці з одним із головних російських дизайнерів - Олександром Тереховим, який розробив дизайн трьох сумок та маленького клатча. Також серед запрошених дизайнерів відзначилися Костас Муркудіс, засновниця BIBA Барбара Хуланікі.
  • Жіночний дизайн та агресивні матеріали. Для пошиття часто використовується шкіра анаконди, крокодила, ящірок. Але попри такий вибір матеріалів, сумки Кочінеллі відрізняє м'який дизайн, зручно розташовані кишені, двосторонні застібки-блискавки та інші деталі.
  • Різноманіття моделей. Бренд випускає як клатчі, так і рюкзаки, сумки різних розмірів. Дизайнери дотримуються спокійної, але різноманітної палітри. Так, в колекціях представлені, клатчі для вечірніх виходів, сумки-шоппери, класичні вироби маленьких, середніх і великих розмірів.

Італійські сумки завжди були предметом розкоші, а бренд Coccinelli пропонує своїм покупцям вироби в порівняно доступному ціновому діапазоні. Варто відзначити, що клієнтами бренду вже стали такі зірки, як модель Іман, актриса та співачка Ліндсі Лохан, Ніколь Річі та Синтія Ніксон.

Ассортимент Coccinelli в Україні

Італійський бренд активно рекламує свої товари на міжнародному ринку. Відкрито 67 монобутіків й 1250 корнерів в мультибрендових магазинах по всьому світу. Придбати сумки від даного бренда можливо й в Україні в магазині «Pompidou».

Дозвольте собі розкіш роботи італійських майстрів та дизайнерів!