Фільтр

Ціна
2375грн. - 5490грн.
Матеріал
Сезон
Скидка

Знижки

Love Moschino

Показано 1 - 2 з 2 од.
Показано 1 - 2 з 2 од.

Коли Франко Москіно в 1983 році створив свій бренд Moschino Couture, його принципом було йти проти моди. На вітрині першого магазину Moschino в Мілані красувався надпис «До біса моду, давай одягатися!». Сміливий, провокаційний, але і жіночний стиль італійського бренду – для тих, хто хоче підкреслити свою індивідуальність, та не боїться експериментів.

В 1986 році з’явилась молодіжна лінія бренду Moschino Jeans, що згодом була перейменована у Love Moschino. Інтерес до грайливого бренду Love Moschino постійно зростає. Нещодавно за справу взявся легендарний американський дизайнер Джеремі Скотт, відомий ще своєю роботою у Christian Louboutin. Вперше його колекція Moschino була представлена на тижні моди в Мілана весною 2014 року. За визнанням керівництва Moschino, Джеремі Скотт – саме той, хто вміє по-новому інтерпретувати стиль неповторного дому моди Moschino.

У нас Ви знайдете найцікавіші моделі взуття та сумочок Love Moschino. Кожного сезону нова колекція! Босоніжки, туфельки, еспадрильї Moschino виконані автентичним, пізнаваним почерком, який нікого не залишить байдужим.

Купити можна в нашому Інтерент магазині, та у партнерському магазині «Шик» в м. Трускавець, вул. Шевченка, 14.