Фільтр

Ціна
3150грн. - 6300грн.
Розмір
Матеріал
Колекція
Сезон
Скидка

Знижки

Patrizio Dolci

Показати 1 - 1 з 1 од.
Показати 1 - 1 з 1 од.

PatrizioDolci – італійський взуттєвий бренд. Фірма, яка започаткувала це взуття, була заснована під назвою «Комфортне Взуття» ще у 1993 році. З тих пір компанія не зраджує своїм пріоритетам – випускає та реалізує справді комфортне та зручне взуття.

Штаб-квартира та виробнича база компанії знаходяться у містечку Казелле-ін-піттарі, в провінції Салерно, що в Італії. Основу компанії складає сім'я Fiscina, яка дуже дорожить репутацією як своєї марки, так і репутацією надпису «Made in Italy». Оскільки все виробництво PatrizioDolci зосереджено в Італії – весь процес виробництва кожен день перевіряється особисто керівниками цього бізнесу. Ця відповідальність та відданість до роботи приносить компанії свої хороші дивіденди – перш за все, у вигляді отримання продукції високої якості, яка користується популярністю, особливо у молоді.

Ретельно спланована торгівельна стратегія бренду PatrizioDolciдозволяє оперативно та успішно відповідати новим запитам ринку та регулярно поставляти взуття бренду PatrizioDolci на національний та міжнародний ринки.

Основою колекції PatrizioDolci є різноманітні, так звані «трубчасті» мокасини для чоловіків та для жінок. Проте не варто забувати також і про інші чудові моделі цього бренду. Вибір великий: від різноманітних та різнокольорових класичних чоловічих та жіночих мокасин зі шкіри з нековзною підошвою до елегантних вишуканих моделей різного кольору. Жодна деталь на взутті PatrizioDolciне залишена без уваги. «Дизайн і якість на службі вашого комфорту» – ось гасло бренду PatrizioDolci.

Саме тому для виробництва взуття марки PatrizioDolci використовуються кращі колодки, лише натуральні шкіра та замша, інші матеріали вищої якості – усе, щоб вашим ногам завжди було зручно.

Взуття PatrizioDolci ідеально підходить для тих, хто хоче щодня безтурботно крокувати, взуваючи різноманітне, зручне та зі смаком зроблене повсякденне взуття. Стильні та сучасні моделі PatrizioDolci лише підкреслять чарівність обраного вами  casual-стилю.

Італійська марка PatrizioDolciідеально ілюструє істинний тріумф дизайну та високий рівень італійського взуттєвого ремесла!