Фільтр

Категорії
Ціна
0грн. - 0грн.

Знижки

Renzi

Відсутні товари цього бренду.

Італійський бренд R & Renzi народився з метою задоволення потреб жінки, яка мріє та обирає собі краще за реальною ціною. Марка Renzi & Ренцо - це справжня гарантія якості та стилю. Поєднання всіх цих елементів створює успішні лінії продукції.  

Завдяки використанню якісних матеріалів та пильної уваги до усього процесу виробництва, щоб не зганьбити марку: «Маdе in Іtaly», бренд R & Renziсповна задовольняє очікування жінок, які шукають унікальні, якісні, елегантні та модні взуття та аксесуари.

Cтиль R & Renzi є запорукою справжнього успіху. Адже взуття марки R & Renziдарує жінкам пристрасть, при цьому ненав'язливо акцентуючи їх увагу до вишуканих деталей. Свій творчий процес італієць Ренцо завжди  розпочинає заздалегідь в офісі, відразу після планування основних італійських торгових ярмарок в Мілані. Дизайнер Ренцо прискіпливо підбирає якісні матеріали та фурнітуру для майбутньої колекції, щоб вона була успішно випущена шість місяців потому. Така довершеність стилю R & Renzi характерна та простежується практично для кожної моделі із колекцій. А пояснюється тим, що перед плануванням кожної колекції менеджери компанії R & Renziпроводять чимало тривалих досліджень, виїжджаючи за кордон, щоб дізнатися про майбутні модні тенденції, нові матеріали та аксесуари, відвідуючи виставки, такі як Лінеа Пелле Болонья, а також постійно звертають увагу до прет-а-порте модних журналів та показів мод у Мілані - Парижі - Нью-Йорку. Важливий етап дизайну та виготовлення взуття італійської марки R & Renziполягає у прискіпливому підборі деталей моделей – це безперервний процес оновлення. Особливо це стосується підбору моделей та створення для них підборів та каблуків - часто під час цього процесу створюється чимало проміжних прототипів – усе це для того, щоб жіночим ніжкам було зручно та комфортно. Використовуючи багаторічний власний досвід у взуттєвій промисловості, взуттєва марка R & Renziготова до постійних змін потреб ринку та докладає чимало зусиль, перш аніж прототип перетвориться на готове взуття. Усе це в комплексі дозволяє компанії R & Renziотримати справді якісне взуття, яке сповна відповідає гордому надпису «Маdе in Іtaly».