Фільтр

Ціна
2325грн. - 15990грн.
Розмір
Скидка

Знижки

Guardiani

на сторінку
Показано 1 - 24 з 45 од.
Показано 1 - 24 з 45 од.

Взуття італійського виробництва завжди вважалося одниміз найбільш якісних, за рахунок чого жоден італійський взуттєвий бренд не може дозволити собі навіть найменшої помилки, оскільки це поставить під загрозу репутацію, яка здобувалась протягом довгих років. Засновники бренду Guardiani розуміють, яку відповідальність на них покладено, тому займаються виробництвом високоякісного взуття.

Коротка історія бренду Alberto Guardiani

Перші згадки про цю компанію відносяться ще до 1940-х років, коли в одному з італійських регіонів два брати відкрили невелику майстерню, що спеціалізувалася на пошитті чоловічого взуття. Після тридцяти років син одного з братів також почав займатися сімейним бізнесом і став ініціатором упровадження жіночій лінії взуття. Подібний підхід мав величезний успіх у світі моди. Саме завдяки Альберто Гардіані бренд став відомим по всій Європі.

Взуття Guardiani в інтернет-магазині

Марка взуття Guardiani має свої особливості, завдяки яким її популярність в наші дні тільки зростає. Серед основних характеристик бренду особливу увагу рекомендуємо звернути на наступні:

  • нетрадиційний підхід до виробництва взуття;
  • відсутність великої кількості елементів декору;
  • м'якість і плавність ліній;
  • унікальний стиль.

Пріоритетними якостями для взуття Guardiani є зручність і комфорт. Проте, стильний дизайн також є важливим критерієм для виробів даної марки. У нашому каталозі ви знайдете широке розмаїття моделей жіночого та чоловічого взуття, призначеного для різних сезонів. За всіма питаннями звертайтеся до наших торговельних фахівців за вказаним номером телефону.

У новій колекції AlbertoGuardianі як альтернатива насиченому чорному, використані кольори: графіт-сірий, темно-синій, синій денім, темно-коричневий, червоний гранат та білий з різними відтінками.

Оскільки спортивний стиль пошиття нових моделей марки Guardianі є результатом ретельного дослідження, доповненого багаторічною  майстерностю культового дизайнера Альберто Guardianі, його стильне взуття з ультрасучасним дизайном, як завжди, буде на ринку дуже затребуване.