Фільтр

Категорії
Ціна
0грн. - 0грн.

Знижки

Karma of Charme

Відсутні товари цього бренду.

Karma of Charme - унікальний бренд взуття, який слугує свідченням того, як завдяки одній маленькій ідеї у світі фешн-індустрії з’явився цілий новий напрям під назвою Іndian Boots. Чому саме Іndian? Тому що чобітки Karma дещо нагадують етнічне взуття індіанців Північної Америки.

Історія бренду Karma of Charme

Ця дивовижна історія розпочалася у 2006 році, коли італійський дизайнер Emanuelle Palambari, натхненний епохою хіппі, створив свою першу колекцію дивовижних, дуже красивих та дещо незвичних літніх чобітків, назвавши їх Karma of Charme. Світ моди просто не міг не помітити появи на ринку такої яскравої новинки.

Участь Emanuelle Palambari у міжнародному взуттєвому салоні у Мілані та представлення там цієї колекції спричинила справжній фурор та ще раз підтвердила успіх цих незвичних літніх чобітків. З великим інтересом віднеслися до цієї колекції також і закупівельники взуття. Успіх цих чобітків був настільки вражаючим, що у конкурентів через декілька сезонів навіть почали з’являтися не лише їх копії, але просто подібні, що повторювали стиль чобітків Karma of Charme. Оригінальні чобітки Karma of Charme мають свій неповторний стиль та вирізняються знаменитим металічним задником з логотипом слоника.

Саме з виготовлення цих чобітків і виник новий бренд Karma of Charme. Та талановитий дизайнер не зупинився на досягнутому. Як відомо, талановиті люди багаті на нові ідеї. Нині у стилі Іndian Boots під брендом Karma of Charme випускаються не лише чобітки, а й інше взуття. А восени 2014 року італієць представив світу під маркою того ж бренду Karma of Charme свій новий витвір – взуття YMIZ.

Оскільки взуття та одяг можуть багато розповісти про вас без слів, особливо при першій зустрічі, то підходити до їхнього вибору слід з усією відповідальністю. Якщо ви підберете для себе предмети гардероба, в яких будете відчувати себе комфортно і впевнено, це позитивно позначиться не тільки на враженні оточуючих, але й на вашому настрої.

Ні для кого не секрет, що взуття від італійських виробників завжди славилося своєю високою якістю. Наприклад, відомий в наші дні бренд Karma of Charme колись був невеликим сімейним бізнесом сімейства Паломбара. Згодом якісне, зручне й надійне взуття Karma of Charme стало неймовірно популярним. Воно має свій унікальний стиль, що завжди актуальний і відповідає свіжим модним тенденціям.

Взуття Karma of Charme

Безпосередньо бренд Karma of Charme з'явився тільки в 2006 році. З того часу родзинкою і обов'язковим атрибутом кожної колекції є легкі чобітки із замші. Пояснюється це тим, що вони принесли небувалий успіх першій же колекції взуття Karma of Charme. За своїм дизайном дані чобітки нагадують високі мокасини.

У сучасному світі моди італійський бренд Karma of Charme займає досить стійкі позиції та може конкурувати з іншими провідними виробниками взуття. У наші дні поки нікому не вдалося повторити оригінальні етно-елементи, притаманні кожній парі взуття від даної торгової марки.

Вироби Karma of Charme найкраще підійдуть сміливим і яскравим особистостям, які хочуть створити свій індивідуальний стиль, адже таке взуття стане справжньою родзинкою оригінального образу. Ознайомитися з каталогом продукції від даного бренду і знайти всю необхідну інформацію можна на нашому сайті.