Фільтр

Ціна
1650грн. - 7990грн.
Розмір
Скидка

Знижки

Trussardi Jeans

на сторінку
Показано 1 - 24 з 89 од.
Показано 1 - 24 з 89 од.

Trussardi - це всесвітньо відомий італійський бренд, який оцінять шанувальники простого, але елегантного дизайну. Він широко відомий вже близько сотні років і підходить для сучасних людей, які мають чіткі уявлення про моду і власний стиль. Під брендом Trussardi випускається чоловіче та жіноче взуття, а також сумки та різні предмети гардероба.

Коротка історія бренду Tru Trusardi

Торгова марка Trussardi була заснована ще в 1910 році. Свою назву вона отримала за рахунок імені засновника бренду - Данте Труссаді, який був директором невеликої майстерні з виробництва рукавичок. У 1970 році сімейний бізнес успадкував його племінник, який зміг запропонувати виграшну стратегію розвитку бренду завдяки своїм знанням у галузі економіки. Впровадження нових технологій і справжнє підприємницьке чуття Ніколо Труссаді стало запорукою успіху компанії та дозволило розширити виробництво.

З самого початку бренд Trussardi був символ досконалості, стриманої  вишуканості, експериментів та інновацій. Наприкінці 60-х, у розпал світових потрясінь, відповідальність за бізнес взяв на себе онук Данте. Згодом Нікола Труссарді перетворив Trussardiна індустріальну групу, розширивши асортимент продукції, доповнивши його секторами одягу та аксесуарів класу «люкс». Ідея Нікола Труссарді полягала у створенні бренду, елегантний стиль якого охоплював би усі аспекти життя та прагнув до найвищих стандартів. У 1973 році Труссарді став першим дизайнером, який  започаткував у якості логотипа бренду Trussardi зображення хорта - символ спритності та енергії. Саме з цим знаком хорта бренд Trussardiзгодом здійснив справжню революцію у міжнародних Fashion-системах. Своєю витонченістю, вишуканістю та маніакальною увагою до деталей, використовуючи матеріали високої якості, бренд Trussardi залишив  незгладимий відбиток на смаки того часу.

Нині компанією Trussardiкерує вже четверте покоління сімейства Труссарді. Завдяки твердій відданості Ніколо Труссарді типово італійським традиціям образотворчої майстерності, що передаються з покоління у покоління, у стилі цих традицій розробляються, виробляються та продаються валізи, сумки, шкіряні куртки, вироби для дому та офісу - у різних щоразу мінливих стилях. Завдяки цьому бренд Trussardiшвидко заробив собі репутацію в Італії та по всьому світу, як емблема незрівнянної якості. Завдяки своєму більш аніж 100-річному досвіду підбір якісних матеріалів компанією Trussardi не має аналогів – усі використані матеріали характеризуються безкомпромісною якістю. 

Взуття Trussardi та його особливості

Створений у 2005 році бренд TruTrussardi, один із молодших в групі Trussardi, зберігаючи в собі ДНК головного бренду Trussardi, являє собою комфортну, елегантну та витончену колекцію з сучасним духом. Бренд Trussardi- це комплексний бренд, хоч і акцентований на виробництві аксесуарів, які практично 100% виготовлені в Італії – саме тому вони чудово передають тонкий, гострий та свіжий шарм Італії. Перебуваючи у постійному розвитку, нині під маркою Trussardiвиготовляються ще й парфуми Trussardiта окуляри Trussardi.

Продукцію групи Trussardi можна придбати у найпрестижніших мультибрендових магазинах в Мілані, Римі, Форте дей Мармі, Турині, Шанхаї, Макао, Пекіні. Загалом бренд має більше 400 точок продажу в Італії, Європі, Азії, на Близькому Сході та в Америці. 

Група Trussardi втілює в собі минуле та майбутнє італійської досконалості у  світі моди, дизайну, мистецтва.