Фільтр

Виробник
Матеріал
Колекція
Сезон

Знижки

Італійські чоловічі сумки

Товарів у наявності: 6

Сумки

Показано 1 - 6 з 6 од.
Показано 1 - 6 з 6 од.

Брендові чоловічі сумки, Італія

Головне призначення чоловічих сумок в перенесенні необхідних щоденних речей. Це можуть бути ключі, важливі офіційні документи, гаджети та багато іншого. Однак крім функціонального призначення, аксесуар повинен виглядати стильно. Тому італійські чоловічі сумки, що вдало поєднують в собі кращі якості, мають величезну кількість шанувальників.

Брендові чоловічі сумки: особливості виробництва

Чоловікам рекомендують обирати класичну прямокутну, квадратну або напівкруглу форму сумок. Головна вимога - відсутність вад, які можуть заважати володарю, та місткість. Крім того, слід знати, що італійські чоловічі сумки діляться:

  • За типом закривання. Виробники з Італії пропонують моделі на блискавці або застібках, з магнітним клапаном або ремінцями.
  • За способом носіння. Короткий ремінь або ручка, довгий ремінь з можливістю коригування довжину, на лямках, зі спеціальним кріпленням на пояс.
  • По типу матеріалу. Можуть бути м'якими, твердими (виробляються з жорстких матеріалів або мають тверду основу) або напівтвердими (наприклад, з жорскою основою тільки в районі днища).

Якісні італійські чоловічі сумки повинні бути виготовлені зі шкіри. Це вважається гарантією тривалого використання та міцності моделі. Форма й місткість виробів також можуть бути різними:

  • Барсетка. Одна з найбільш популярних моделей сумок. Вона компактна, містка, може мати кілька відділів, тому досить функціональна.
  • Портфель. Виглядає дуже стильно, має напівтверду основу та завжди велику пряжку.
  • Папка. Бильш простий варіант, хожий на клатч з тією різницею, що розмір такої сумки досягає габаритів звичайної папки, частіше формату А4 - це ідеальне рішення для перенесення важливих документів.
  • Сумки чоловічі з Італії через плече. Не займають рук, не сковують рухи - це найбильш популярна модель сьогодення. Такжо вона дозволяє переносити безліч речей та інструментів в процесі робочого дня.
  • Існують також дипломати й клатчі, які використовуються сучасними чоловіками все рідше.

Купити кращі сумки чоловічі з Італії

Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі оригінальні італійські брендові чоловічі сумки в Україні. Велика кількість моделей та висока якість аксесуарів - головна перевага Pompidou. Наші покупці зможуть підібрати моделі на будь-який смак: компактні, місткі, стильні. Для оформлення замовленя використайте корзину магазина, або зателефонуйте нам, не гаючи часу. Всі інші клопоти, а також безкоштовну доставку, ми беремо на себе. Якщо у вас виникли питання, їх можна задати нашим фахівцям.